Uroczyste zwieńczenie kadencji 2020-24. Mianowanie Dziekanów na kadencję 2024-28

W czwartek 11 kwietnia 2024 w Bibliotece Uniwersytetu Gdańskiego odbyło się uroczyste mianowanie dziekanów na kadencję 2024-2028.

Podczas uroczystości Rektor w imieniu całej społeczności akademickiej UG podziękował dziekanom i prodziekanom za cztery lata owocnej współpracy. To właśnie w trakcie tej kadencji Uniwersytet Gdański odniósł sukces w ewaluacji, znacząco awansował w rankingu fundacji Perspektywy oraz zyskał tytuł akademickiego lidera zrównoważonego rozwoju.

Wśród mianowanych dziekanów był prof. dr. hab Michał Harciarek - rekomendowany do objęcia funkcji Dziekana WNS przez Radę Wydziału Nauk Społecznych po głosowaniu w dniu 14 marca. Za owocną, zaangażowaną pracę podczas mijającej kadencji podziękowania odebrał cały zespół dziekański WNS, w tym prodziekani: dr hab. Radosław Kossakowski, prof. UG - Prodziekan ds. Badań Naukowych i Współpracy Międzynarodowej; dr Paweł Śpica - Prodziekan ds. Kształcenia oraz dra Barbara Kijewska - Prodziekan ds. Studenckich.

Pełna relacja z uroczystości na stronie UG

Data publikacji: czwartek, 11. Kwiecień 2024 - 15:22; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 11. Kwiecień 2024 - 15:35; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz